Legendarny Dom Książki przy ul. Gwarnej znów ożyje. Jest znana data

W Domu Książki w Poznaniu przy ulicy Gwarnej znów będzie można kupić m.in. … książki. O tym fakcie w mediach społecznościowych poinformowali nowi właściciele.

W legendarnym budynku Dom Książki przy ulicy Gwarnej nową księgarnio – kawiarnię chcą otworzyć ludzie związani z Bookowski Księgarnie Poznań. W tej chwili prowadzą oni dwa punkty z książkami. Jeden jest na Jeżycach drugi w C.K. Zamek.

– Kim jesteśmy? Trochę szaloną (co widać), ale kochającą Poznań i książki ekipą, która dokładnie za rok, czyli 23.04.2025 zaprosi was do Bookowski i Kafka – nowej przestrzeni na mapie naszego miasta. Co w niej znajdziecie? Wszystko to, co znacie z działających w Poznaniu księgarń Bookowski Księgarnie Poznań, czyli wybór dobrej literatury, spotkania autorskie, wieczorne wydarzenia literackie i warsztaty dla miłośników książek w każdym wieku. Kulturę będziemy łączyć z nowymi technologiami, a NGO z wiedzą o biznesie. Do tego dodamy dobrą kawę, wino i proste, smaczne jedzenie. Trzymajcie kciuki, bo w takich projektach “aż rok” to “tylko 365 dni”. Zaczynamy odliczanie – napisali na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ludzie związani z Bookowski i Kafka.

fot. źródło: Bookowski & Kafka

16
5
4
1

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl