Lech Poznań ma drugi tytuł mistrzowski w tym roku. Tym razem zdobyła go drużyna U-15

Drużyna Lecha Poznań do lat piętnastu pokonała w meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów Górnik Zabrze i wygrała tytuł Mistrzów Polski. To pierwszy tytuł dla Kolejorza w tej kategorii rozgrywek.

Ostatni turniej trampkarzy w tym sezonie odbył się w Ząbkach. Drużyna trenera Sobótki zmierzyła się z Górnikiem Zabrze. Chociaż Lechici przeważali na początku spotkania to, po nie wykorzystanym w 32 minucie rzucie karnym wiatr w żagle złapali przeciwnicy. Dopiero w drugiej połowie zawodnicy z Poznania zaczęli ponownie przeważać.

Zwycięski gol padł w 60 minucie. Autorem trafienia był Igor Stankiewicz, który umieścił piłkę w bramce po doskonałym podaniu Jakuba Przebierały. Po stracie gola zabrzanie próbowali wyrównać jednak obrona Lecha ciężko pracowała na utrzymanie pozycji. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Lechici do Poznania wrócili w tytułem mistrzowskim oraz złotymi medalami. Najmłodsi zawodnicy z klubowej akademii we Wronkach, po raz trzeci z rzędu stanęli przed szansą zdobycia tytułu, ale dopiero w tym roku udało się ten cel osiągnąć.