Lech Poznań – Legia Warszawa. Mecz do obejrzenia już tylko w telewizji

Bilety na trybuny dla kibiców wyprzedały się niecały miesiąc przed niedzielnym spotkaniem. Każdy, kto nie zdążył w tym czasie kupić swojej wejściówki na stadion, mecz obejrzy wyłącznie w telewizji. Gdzie?

W niedzielę, 12 maja o godz. 17.30 Lech Poznań podejmie u siebie Legię Warszawę. Mecz 32. kolejki Ekstraklasy wyprzedał się w błyskawicznym tempie (niecały miesiąc przed spotkaniem). Ligowy meczy Lecha z Legią obejrzy ok. 41 tys. osób. To oznacza, że na „derby Polski” będzie ogromna frekwencja, ponieważ średnia w tym sezonie dla spotkań Lecha Poznań wynosi ok. 24 tys. kibiców. Jednak ostatni mecz „Kolejorza”, który grał z Cracovią też odnotował wysoką frekwencję. Spotkanie na stadionie przy Bułgarskiej obserwowało ponad 40 tys. widzów.

Gdzie obejrzeć mecz?

Pierwszy gwizdek sędziego na Enea Stadionie wybrzmi o godz. 17.30. Lech Poznań zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli. Legia Warszawa traci do „Kolejorza” 2 punkty i okupuje 6. lokatę w Ekstraklasie. „Lechici” mają okazję odskoczyć „Wojskowym”, natomiast piłkarze ze stolicy Polski mogą wykorzystać mecz, aby przeskoczyć w tabeli odwiecznego rywala.

Mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa obejrzeć można legalnie na Canal+, Canal+ Sport 3, TVP Sport i TVP2.

Czytaj też: Mariusz Rumak pożegna się z posadą? Na liście nowy, zagraniczny kandydat na trenera

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl