Lech Poznań idzie po rekord. Będzie więcej biletów na mecz z Jagiellonią

Do tej pory w kończącym się już sezonie Ekstraklasy to mecz Lecha z Legią przy Bułgarskiej przyciągnął największe tłumy. Kolejorz chce jednak jeszcze wyśrubować ten rekord. Na mecz Lecha będzie więcej biletów.

Pamiętny sezon

Już w sobotę Lech Poznań rozegra swoje ostatnie spotkanie w tym sezonie Ekstraklasy. Kolejorz na własnym stadionie powalczy z Jagiellonią Białystok o trzecie miejsce w lidze. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie meczem jest ogromne. Kibice chcą podziękować za sezon i zobaczyć, jak ich ulubieni zawodnicy otrzymują brązowe medale. Bilety na spotkanie Lecha Poznań Jagiellonią zakupiło na ten moment aż 30 tysięcy kibiców.

Czytaj również: Podolski zalany falą prezentów z Poznania. Sam tego chciał [ZDJĘCIA]

Rekord za rekordem

Kończą się już miejsca na sektorach wzdłuż linii bocznych boiska. Jednocześnie działacze Lecha namawiają fanów na wyśrubowanie rekordu frekwencji w tym sezonie Ekstraklasy. Poprzedni także należy do Kolejorza. Na stadionie przy Bułgarskiej podczas jesiennego spotkania z Legią było 35 410 kibiców. W sprzedaży ma się dziś pojawić możliwość zakupienia wejściówek na trzeci poziom II trybuny, antresolę, z której jest świetny widok na murawę. Na mecz Lecha Poznań będzie można kupić bilety nie tylko normalne, ale również dziecięce.

Nie tylko mecz

Poza samym meczem klub przygotował również więcej atrakcji. Już od godziny 14:30 dzieci będą mogły korzystać ze strefy zabaw przy zbiegu ulic Ptasiej i Bułgarskiej. Stworzona została ona z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Co ciekawe, wliczając sprzedane już wejściówki na sobotni mecz, wszystkie spotkania przy Bułgarskiej w tym sezonie obejrzy łącznie ponad 600 tysięcy kibiców.

Źródło: Lech Poznań

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl