Ksiądz zapytał dzieci o to, kto pójdzie do piekła. Usłyszał odpowiedź: „Kaczyński”

W Internecie pojawiło się nagranie z poznańskiego kościoła. Ksiądz w rozmowie z dziećmi, zapytał je o to, kto pójdzie do piekła. Nie spodziewał się, że jeden z chłopców odpowie: „Kaczyński”. Nagranie stało się hitem w sieci.

W młodych nadzieja

Chodzi o Parafię Św. Trójcy w Poznaniu. Na ich kanale na YouTubie można znaleźć transmisje z mszy i spotkań w kościele. Fragment jednej z nich obiegł wczoraj ogólnopolskie media. Odpowiedź jednego z chłopców na pytanie księdza zrobiła furorę i wywołała śmiech nie tylko w samym kościele, ale także w całym kraju. W młodych nadzieja – piszą internauci.

Kto pójdzie do piekła? Kaczyński

Ksiądz zadał dzieciom pytanie: „Kto idzie do piekła? Jak sądzicie?”. Dzieci słyną oczywiście ze szczerych i bezpośrednich komentarzy i właśnie jeden z nich usłyszał duchowny. Padały odpowiedzi: złodzieje, rozwodnicy, mordercy. Ksiądz przytakiwał lub wyjaśniał, aż jeden chłopiec odpowiedział „Kaczyński”. Wywołało to śmiech uczestniczących w mszy.

Ksiądz zakończył sondę żartem

No tego bym się nie spodziewał. Jak to idzie w internet, to będziemy tu mieli ostro – odpowiedział żartobliwie ksiądz.

I faktycznie w Internet „poszło”. Nagranie od wczoraj pojawia się na TikToku, Instagramie, czy Facebooku i staje się obiektem kolejnych memów.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl