Krystyna Janda w roli Danuty Wałęsowej?

Dziś rusza cykl spotkań teatralnych, które odbędą się na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Gościnne spektakle teatrów z całej Polski będą okazją m.in. do zobaczenia Krystyny Jandy w roli Danuty Wałęsowej, Joanny Szczepkowskiej w monodramie „Goła Baba”, czy komedii łączącej kryminał Agaty Christie z kabaretem Monty Phyton. Na spektakle zostaną rozdane specjalne bezpłatne wejściówki.

Wydarzenia kulturalne Na Wolnym są symbolem otwarcia Poznania na kulturę. Są dostępne dla wszystkich, bez względu na możliwości finansowe. Dla mnie to jedna z najważniejszych inwestycji. Z satysfakcją oddajemy dziedziniec urzędu poznaniakom i artystom – podkreśla prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Cykl plenerowych spektakli otworzą dwa teatry z Poznania. 17 sierpnia o godz. 20:00 będzie można zobaczyć „PePePe. Przegląd Piosenki Poznańskiej” Teatru Polskiego, a 18 sierpnia o godz. 18:00 odbędzie się spektakl „La La Lalki” Teatru Animacji. W kolejnych dniach na Wolnym Dziedzińcu zaprezentują się teatry z Warszawy, Wrocławia, Jeleniej Góry, czy Suchego Lasu.

Szczegółowy program:

http://www.poznan.pl/mim/main/spektakle-teatralne,p,38530,38534.html

Informacja na temat wejściówek:

http://www.poznan.pl/mim/main/bilety,p,38530,38711.html

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl