Koncertowe poznańskie lato

To będzie koncertowe lato w Poznaniu. W wakacje ruszy cykl koncertów Na Falach. Podczas 10 koncertów zagrają m.in. Mikromusic, Anita Lipnicka & The Hats, Big Cyc czy Luxtorpeda.  Koncerty odbędą się na świeżym powietrzu i będą darmowe.

Cykl koncertów „Na Falach” to nowa odsłona Maltańskiej Sceny Muzycznej. Łącznie, w czerwcu, lipcu i sierpniu odbędzie się 10 bezpłatnych imprez. Jezioro Strzeszyńskie i Jezioro Maltańskie będą gościć bardzo różnorodnych wykonawców. Będzie można usłyszeć muzykę popularną, elektroniczną, rockową a nawet rap. Koncerty odbywać będą się w wakacyjne weekendy, od 23 czerwca począwszy. Organizatorami cyklu koncertów są: Miasto Poznań, POSiR oraz Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Koncerty odbędą się w plenerze, w otoczeniu przyrody. Strzeszyn zaprasza mieszkańców na plażę, na której powstanie scena. Na Malcie głównym miejscem wydarzeń będzie woda. Pomiędzy torem regatowym a Malta Ski, na tafli jeziora powstanie pływająca scena. Cykl darmowych koncertów ma też zachęcić mieszkańców miasta do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godz. 20.00.

Plan koncertów

23.06 – Anita Lipnicka & The Hats – Jezioro Maltańskie

8.07. – Otsochodzi, Dwa Sławy, Arbak – Jezioro Maltańskie

13.07.- Big Cyc – Jezioro Strzeszyńskie

15.07. – The Dumplings – Jezioro Maltańskie

20.07. – Mikromusic –  Jezioro Maltańskie

27.07. – Luxtorpeda – Jezioro Strzeszyńskie

3.08. – Lao Che – Jezioro Strzeszyńskie

10.08. – Fisz Emade – Jezioro Strzeszyńskie

17.08. – XXANAXX – Jezioro Strzeszyńskie

18.08. – Barbara Wrońska, wokalistka zespołu Pustki – Jezioro Maltańskie

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl