Koncert kolejnego znanego piosenkarza na Jarmarku Świątecznym

Drugi weekend pełen atrakcji na Jarmarku Świątecznym zbliża się wielkimi krokami. W zeszłym tygodniu Poznań gościł Natalię Kukulską i Kasię Wilk, natomiast w ten weekend na scenie wystąpi MEZO. Koncert będzie bezpłatny dla publiczności.

Wystąpi MEZO

Już w sobotę 26 listopada, na Jarmarku Świątecznym na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystąpi MEZO. Raper pochodzi z Poznania, współpracował z wykonawcami, takimi jak Ascetoholix, Slums Attack, Liber, Sylwią Przybysz, Grupą Operacyjną, 52 Dębiec czy Kasią Wilk, która zaśpiewała na Targach w zeszłym tygodniu. Swój występ na scenie głównej MEZO rozpocznie o godzinie 17:00. Koncert będzie podsumowaniem dnia pełnego atrakcji na placu PeWuKi.

Co jeszcze w programie?

Weekendowy program Jarmarku Świątecznego przewiduje wiele atrakcji. O 12:00 odbędą się pokazy posłuszeństwa psów policyjnych, dzieci spotkają się także z postaciami z bajek – Elsą i Olafem, a chwilę później policja organizuje konkurs dla najmłodszych. Dodatkowo będzie można wziąć udział w warsztatach kryminalistycznych. W niedzielę na odwiedzających czekają podobne atrakcje, ale zamiast MEZA, o godzinie 17:00 wystąpią soliści Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Wykonają polskie i ukraińskie kolędy.

hotel dla psów w Poznaniu

Jarmark Świąteczny

Koncerty to jednak nie jedyna atrakcja Jarmarku Świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Miasteczko otwarte jest od godziny 11:00 do 21:00 od wtorku do czwartku oraz w niedzielę. Od piątku do soboty można je odwiedzić w godzinach od 11:00 do 22:00. Aż do 23 grudnia na placu PeWuKi będą takie atrakcje jak młyńskie koło, karuzela wenecka, symulator lotu saniami, gadający łoś Marcin, domek Świętego Mikołaja czy świąteczna kolejka.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl