Koncert gwiazdy otworzy Jarmark Świąteczny w Poznaniu

Poznański Jarmark Świąteczny na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich otworzy koncert Natalii Kukulskiej. Wokalistka wystąpi już 19 listopada na placu PeWuKi.

Gwiazdka na MTP

Już 19 listopada w Poznaniu rozpocznie się tegoroczny jarmark świąteczny. Na placu PeWuKi stanie między innymi lodowisko, domek Świętego Mikołaja, karuzela wenecka, symulator lotu saniami czy diabelski młyn, z którego można będzie zobaczyć panoramę Poznania w pięknej zimowej atmosferze. To właśnie tam odbędzie się również Poznań Ice Festival, gdzie mistrzowie rzeźbienia w lodzie z całego świata zaprezentują swoje umiejętności.

Gwiazda w Poznaniu

Organizatorzy zapraszają też na weekend otwarcia jarmarku 19 listopada. Będzie można go odwiedzić od godziny 11:00. To wyjątkowe wydarzenie o godzinie 17:00 otworzy Natalia Kukulska, a wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny. Piosenkarka najbardziej znana jest ze swoich hitów „Ani słowa” czy „Wierność jest nudna”.

To jednak nie koniec atrakcji na pierwsze dwa dni jarmarku. Do 14:00 każdy uczestnik będzie mógł pojeździć za darmo na łyżwach. Później odbędzie się również pokaz jazdy figurowej na lodzie. O godzinie 17:00 rozbłyśnie za to targowa choinka.

ATRAKCJA DLA RODZIN

Jarmark potrwa do 23 grudnia. Będzie to ponad 50 stoisk, na których poznaniacy będą mogli kupić na przykład grzane wino czy lokalne przysmaki. Będzie to również świetna okazja, by kupić najbliższym wyjątkowy, ręcznie robiony prezent. Świetnie odnajdą się tam rodziny z dziećmi. Najmłodsi będą mogli zobaczyć pokazy iluzji oraz obejrzeć spektakle dla dzieci.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl