Kolejna stacja PRM

Poznański Rower Miejski rośnie w siłę. W sobotę została uruchomiona kolejna, 113. już stacja rowerowa. Powstała ona dzięki współpracy operatora systemu, Nextbike Polska S.A., z Centrum Franowo.

Nowa stacja została uruchomiona przy wejściu do Centrum Franowo od strony ul. Szwedzkiej, w pobliżu ronda. To już czwarta stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego, która powstała dzięki współpracy z prywatnym biznesem.

Nowa stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego to dobra wiadomość dla klientów Centrum Franowo i jego pracowników. Zyskują oni wygodny dojazd na zakupy i do pracy. Centrum Franowo zyskuje z kolei doskonałe narzędzie marketingowe wzmacniające sprzedaż produktów i usług, z którego w całej Polsce korzystają zarówno właściciele obiektów handlowych, jak i biurowców, czy zakładów pracy – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska, operatora Poznańskiego Roweru Miejskiego.

W tym roku Poznański Rower Miejski bije rekordy popularności. Od 1 marca skorzystano już z niego ponad 220 tysięcy razy. Dzienna liczba wypożyczeń regularnie przekracza 10 tysięcy. Najwięcej wypożyczeń w ciągu doby odnotowano w ostatni czwartek, kiedy z rowerów skorzystano ponad 12,5 tysiąca razy.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl