Kierowcy stali w korku ponad godzinę. Jak długo potrwa ta gehenna?

Na północy Poznania rozpoczął się planowany remont. O godzinie 7 rano na ulicy Radojewo powstał ogromny korek, a mieszkańcy nie mogli dojechać na czas do pracy.

Wczoraj informowaliśmy o rozpoczynającym się remoncie na ul. Radojewo. Na skrzyżowaniu ulic Jaśkowiaka i Radojewo zmieniono organizację ruchu drogowego. W okolicy ma powstać m.in. nowy przystanek autobusowy i chodnik.

Ogromny korek

W czwartek rano mieszkańcy Radojewa nie mogli przedostać się na ulice prowadzące do centrum miasta. Mieli utrudniony dojazd do prac i szkół.

– Największy korek był o 7 rano. Wtedy wszystko stało – mówi czytelnik Jan.

fot. czytelnik Jan

Mieszkańcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie, prace remontowe przy ul. Radojewo mają zakończyć się w IV kwartale 2024 roku. Natomiast przy ul. Lubczykowej i ul. Naramowickiej potrwają do II kwartału 2025 roku.

– Aktualnie żadne prace nie trwają ale droga jest zastawiona. Mam nadzieję, że to przed deszcz – skarży się czytelniczka Katarzyna.

fot. czytelnik Jan

Czytaj także: Potrącił 13-letnią dziewczynkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz szuka go policja. Rozpoznajesz? | wpoznaniu.pl

źródło: (pim.poznan.pl)

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl