„Gościnne występy” złodziei z lubuskiego
Poznańscy policjanci zatrzymali dwóch złodziei, którzy w Poznaniu zrobili sobie „miejsce pracy”. Kradli auta z ulic miasta i wywozili je do Zielonej Góry. Wpadli, gdy po raz trzeci, chcieli ukraść samochód. Do pierwszej kradzieży doszło w nocy 9 grudnia 2021 r. To wtedy złodzieje z jednej z ulic Poznania ukradli Mazdę CX5. Kolejna kradzież samochodu […]
31 marca 2022



