Pijani okradli automat ze słodyczami. Złapała ich policja
Trzech pijanych mężczyzn okradło automat ze słodyczami na Dworcu Głównym w Poznaniu. Długo jednak słodkimi przysmakami się nie delektowali. Wpadli w ręce policji. Pod wpływem alkoholu ludzie dopuszczają się różnych czynów. Niektórzy za wszelką cenę potrzebują podnieść sobie np. poziom cukru. Tak właśnie było kilka dni temu na Dworcu PKP w Poznaniu, gdzie trzech mężczyzn […]
25 maja 2022









