Ratują przeszłość. Zostali nagrodzeni
Najważniejsze osiągnięcia wielkopolskiego muzealnictwa za 2025 rok zostały nagrodzone podczas gali Izabella 2025, która odbyła się w Muzeum Śremskim. Konkurs organizowany przez Fundację Muzeów Wielkopolskich, przy wsparciu samorządu województwa, od ponad 20 lat wyróżnia najlepsze wystawy, projekty edukacyjne, działania promocyjne i prace konserwatorskie realizowane przez muzea z regionu.
18 maja 2026











