Juwenalia Poznań 2024. Nie tylko Daria Zawiałow. Kolejna gwiazda odwołuje koncert

Po tym, jak odwołano koncert Darii Zawiałow z powodu jej problemów zdrowotnych, organizatorzy przekazali nowe wieści dotyczące kolejnych zmian w programie. Raper Zeus, który miał wystąpić w czwartek 23 maja, nie pojawi się na scenie.

Daria Zawiałow miała zaśpiewać dla studentów 24 maja, jednak przedłużająca się choroba krtani uniemożliwia jej występ. Organizatorzy poznańskich Juwenalii poinformowali, że znany raper Zeus zmaga się z zapaleniem płuc. Ze względu na poważne problemy zdrowotne, artysta musiał odwołać koncert na Juwenaliach.

„Otrzymaliśmy dziś przykrą informację. Niestety, Zeus, którego koncert zaplanowany był na czwartek, 23 maja, zachorował na zapalenie płuc. Z uwagi na poważne problemy zdrowotne Zeus nie wystąpi na poznańskich Juwenaliach” – czytamy oświadczenie organizatorów.

Nowa gwiazda w programie

Organizatorzy jednak szybko znaleźli zastępstwo. W mediach społecznościowych wydarzenia pojawiła się informacja, że do czwartkowego składu dołącza Donguralesko, znany również jako Gural, DGE, DJ Dziadzior. Artysta zagra 23 maja, zastępując Zeusa.

„Donguralesko rozdaje karty na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku, a jego hity „Chce Ci Dać”, „El Polako” i „Pięć” mają ponad 12 milionów odtworzeń na serwisie Spotify. Kilka dni temu wydał nowy album pod tytułem „MIEJSKIE PTAKI”, który z pewności zabrzmi podczas Juwenaliów, gdzie będzie miał swoją premierę koncertową!” – napisali w social mediach organizatorzy Juwenalii.

Tegoroczne Juwenalia Poznań odbędą się w Parku Jana Pawła II i potrwają od 23 do 25 maja.

Czytaj też: Nie żyje zdobywca Oscara – Jan A.P. Kaczmarek. Miał 71 lat

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl