Jesteś rodzicem? Bezpłatne i bardzo ważne warsztaty w Poznaniu

Celem warsztatu jest dostarczenie rodzicom i opiekunom wiedzy na temat depresji. Ma także zapewnić dostęp do narzędzi, które pomogą w identyfikacji oznak depresji u dzieci i młodzieży. Zdobyta wiedza z tego warsztatu pomoże lepiej zrozumieć i wspierać Wasze nastoletnie dzieci w ich trudnym, ale ważnym okresie życia. Zapraszamy do aktywnego udziału i dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Wiliński-doświadczony psycholog dziecięcy, nauczyciel akademicki, fundator Fundacji Sięgnij Pomoc, dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu. Wraz z zespołem współpracowników zajmuje się udzielaniem wsparcia dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom. Autor licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także odpowie na pytania.

Warsztaty stacjonarne odbędą się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 w dniach 10 i 24 października 2023 r. w godzinach 16:00 do 18:00. Warsztat prowadzony będzie również na platformie ZOOM w dniach 12 i 26 października 2023 r. w godzinach 16:00 do 18:00.

Zgłoszenia należy wysłać na adres cir@pcs-poznan.pl. W tytule trzeba zaznaczyć „Depresja – warsztat”, podać preferowaną datę, imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego. Można zapisać się również telefonicznie 61 878 15 59 lub osobiście w siedzibie Centrum Inicjatyw Rodzinnych (ul. Ratajczaka 44).

Źródło: Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu 

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl