Jarmark Świąteczny na Targach. Wielkie otwarcie już w najbliższy weekend

Jedyne lodowisko w mieście pod chmurką, najwyższe Młyńskie Koło, domek Świętego Mikołaja czy koncerty z muzyką na żywo. To tylko niektóre z propozycji, które czekają na gości Jarmarku Świątecznego na Targach.

Bramy Jarmarku Świątecznego na Targach zostaną otwarte już 18 listopada o godzinie 11:00. Na weekend otwarcia organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla całych rodzin!

W sobotnie południe znana i lubiana Bajanka zaprosi wszystkie dzieci pod scenę, aby zaangażować je do wspólnej zabawy i poczytać im piękną bajkę. O 15:00 rozpocznie się pierwszy koncert w ramach organizowanego Konkursu: „MUZYKA NA JARMARKU”. Na świątecznej scenie wystąpi zespół EMCE ONE rozgrzewając wszystkich gości specjalnie przygotowanymi utworami muzycznymi. O 17:00 zagra Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele.

W niedzielę o 13:00 najmłodszych na scenie do wspólnych pląsów i śpiewów zaprosi nikt inny jak Wujek Ogórek. O 17:00 rozpocznie się ceremonia otwarcia Jarmarku z udziałem przedstawicieli miejskich władz. Chwilę później na scenie wystąpi gwiazda – niespodzianka weekendu otwarcia.

Jarmark Świąteczny na Targach otwarty będzie do 22 grudnia, od wtorku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 11:00-21:00. Natomiast od piątku do soboty w godzinach 11:00-22:00. Wśród stałych atrakcji znajdą się: domek Świętego Mikołaja, zjazdy na pontonach, lodowisko i karuzela wenecka. Jest także autodrom, mirror cube, gadający Łoś Marcin, strzelnica, młyńskie koło, iluminacje świetlne czy symulator lotu saniami! Do tego  bogata oferta gastronomiczna i stoiska z rękodziełem. W pobliżu Jarmarku w Pawilonie nr 2 jest także Wielka Fabryka Elfów. Wszystkie dzieci w wieku 3-10 lat mogą tam przyjść. Czeka na nie wiele świątecznych atrakcji

Szczegółowy program weekendu otwarcia oraz atrakcji zaplanowanych w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego dostępny jest na www.jarmark.poznan.pl   

Wejście i wjazd na parking od ul. Głogowskiej.

Czytaj także: Remont ulicy Słowackiego. Tak postępują prace [ZDJĘCIA]

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl