Jarmark na Targach tylko do piątku. Darmowe atrakcje

Piątek, 22 grudnia będzie ostatnim dniem, kiedy funkcjonował będzie Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Z tej okazji mamy darmowe vouchery na lodowisko i diabelski młyn dla naszych czytelników.

Jarmark na Targach jeszcze trwa, ale już można mówić o jego ogromnym sukcesie. Impreza została zauważona w Polsce i za granicą. Zebrała też szereg wyróżnień. M.in. nominację do European Best Destinations. Poznań otrzymał też tytuł miasta z najpiękniejszym świątecznym lodowiskiem w Europie „Best Christmas Market 2024”.

– Mamy jeden z największych jarmarków w tej części Europy. Jarmark, który wykorzystuje potencjał Targów Poznańskich – podkreślił Tomasz Kobierski, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich

Jarmark na Targach
Lodowisko na MTP / fot. Łukasz Gdak

Darmowe atrakcje dla czytelników wPoznaniu.pl

Jarmark na Targach zakończy się w najbliższy piątek. Zostały więc ostatnie dni, by skorzystać z jego atrakcji. Dla czytelników wPoznaniu.pl mamy 4 pojedyncze vouchery na diabelski młyn oraz 4 pojedyncze vouchery na lodowisko. Żeby je dostać wystarczy wysłać maila na adres: kontakt@wpoznaniu.pl w tytule podając LODOWISKO albo MŁYN. Decyduje kolejność wiadomości, kto pierwszy ten lepszy!

Czytaj także: Poznań z najpiękniejszym lodowiskiem w Europie

Mateusz Witczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl