Materiał partnera

Jack and Dog – na targach Tour Salon

Taki podróżniczy duet rzadko można spotkać. W ubiegłym roku Jacek Borowski wraz ze swoim ukochanym psem Diego przejechał przez Europę na motocyklu. W tym roku odbyli niemniej ekscytującą wyprawę po naszym kraju.

Podróż obejmowała Bieszczady, Mazury i wybrzeże morza Bałtyckiego. Przeżyli razem wiele przygód i ciekawych historii. Ich podróże zostały gorąco przyjęte przez rzesze fanów, Udzielili wielu wywiadów dla telewizji ogólnopolskich, lokalnych, wywiadów dla czasopism branżowych.  Impulsem do podróży była chęć pokonywania barier, przyjaźń  człowieka i psa, niesienie pozytywnej energii, pomaganie bezdomnym psiakom oraz propagowanie podróży po Europie i Polsce korzystając z pól campingowych.

fot. materiały prasowe partnera

 

Jacek i Diego aktywnie promują polską przyrodę podczas podróży do USA, Kanady, Australii czy Japonii. Diego podróżuje ze swoim opiekunem motocyklem ze specjalnie zaprojektowaną przyczepką do przewozu psa, która posiada już Certyfikat Europejskiego Urzędu Patentowego. Są również ambasadorami Fundacji Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju. Zapraszamy na prezentację naszych wyjątkowych gości do strefy speakers corner Targi Tour Salon 21-23 października 2022 MTP Poznań

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl