Jacek Jaśkowiak spotkał się z Władimirem Kliczko w Brukseli

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, opublikował na swoim profilu na Facebooku zdjęcie z Władimirem Klitschko. Spotkali się w Brukseli, gdzie odbywa się teraz Kyiv Investment Forum.

Jacek Jaśkowiak w Brukseli

Kyiv Investment Forum odbywa się w tym roku wyjątkowo w Brukseli ze względu na wojnę w Ukrainie. Uczestniczą w nim politycy z całego świata, a wśród nich prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak. Na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcie z Władimirem Klitschko, ukraińskim bokserem, bratem Witalija Klitschko – burmistrza Kijowa.

W trakcie wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. o odbudowie Kijowa po zakończeniu wojny, ale też o wsparciu, jakiego walcząca z rosyjskim agresorem Ukraina nadal bardzo potrzebuje – pisze Jacek Jaśkowiak.

Dyskusje o odbudowie Kijowa

W tym roku Kyiv Investment Forum skupi się na dyskusji na temat odporności Kijowa w świetle wojny rozpoczętej rosyjskimi atakami. Skoncentruje się także na sposobach odbudowy i wzmocnienia obszaru metropolitalnego Kijowa zgodnie z cyfryzacją, rozwiązaniami technologicznymi i integracją społeczno-ekonomiczną. Uczestnicy podejmą także tematy społecznego i technologicznego ożywienia gospodarczego Ukrainy.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl