IX Dni Przedsiębiorczości Poznań

„Startup Poznań”, „Influencer life”, „I love commerce” – te i inne wydarzenia czekają na uczestników tegorocznych Dni Przedsiębiorczości, które odbędą się 8-12 maja w Poznaniu.

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie, podczas którego biznes staje się najważniejszym tematem. W czasie kilkudniowej imprezy będzie można znaleźć inspirację i pomysł na firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, znaleźć źródła finansowania i partnerów dla własnego biznesu.

– Dla doświadczonych przedsiębiorców to doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych czy otwarcia się na współpracę z uczelniami — podkreśla Katarzyna Kierzek-Koperska, zastępczyni prezydenta Poznania. – To także pouczające spotkanie dla osób, które dopiero myślą o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej albo po prostu interesują się przedsiębiorczością. Program wydarzenia jest tak bogaty, że każdy — niezależnie od doświadczenia w branży — na pewno znajdzie w nim coś dla siebie.

Podczas Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości obędzie się finał konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Wręczenie nagród na specjalnej gali 8 maja.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl