Ivan Djurdjević nie jest już trenerem Lecha Poznań

Ivan Djurdjević nie jest już trenerem Lecha Poznań. Były piłkarz Kolejorza, który był szkoleniowcem Lecha, po słabych występach w lidze i odpadnięciu z Pucharu Polski pożegnał się z posadą. Gwoździem do trumny była porażka Lecha z Lechią Gdańsk. Jego następcą będzie Dariusz Żuraw.

– Dziękujemy trenerowi Djurdjeviciowi za podjęcie się tego trudnego zadania i życzymy powodzenia w dalszej karierze. Żegnamy się z pełnym szacunkiem, bo jest postacią niezwykle ważną dla klubu – powiedział dyrektor sportowy Lecha, Tomasz Rząsa, cytowany przez klubową stronę internetową. – Rozmowy z potencjalnymi kandydatami na stanowisko pierwszego trenera trwają, do czasu ich zakończenia pierwszą drużynę będzie prowadził trener Dariusz Żuraw – dodał Rząsa.

Dotychczasowy szkoleniowiec drużyny rezerw na Bułgarską trafił pierwszy raz w sezonie 2014/15, kiedy dołączył do sztabu trenera Macieja Skorży.

hotel dla psów w Poznaniu

Lech Poznań pod wodzą Ivana Djurdjevica w Ekstraklasie przegrał 6 spotkań, 2 zremisował, 6 razy zwyciężył. Na razie jego zastępcą będzie Dariusz Żuraw. Były reprezentant Polski poprowadzi zespół do czasu zakontraktowania nowego szkoleniowca.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl