Materiał partnera

Hop do wody! Jak wygrać darmowe bilety?

Jak wygrać szkolną wycieczkę do poznańskiego Aquaparku? To proste – wystarczy zebrać jak najwięcej „OK Dowodów” i wziąć udział w konkursie. Trzy najlepsze szkoły mają szansę na zwycięstwo.

Rodzice lub opiekunowie dzieci, którzy rozliczają podatki w Poznaniu, mogą od 10 do 30 kwietnia odbierać „OK Dowody”

W ramach tegorocznej kampanii zachęcającej do rozliczania podatków w Poznaniu Miasto zaprasza wszystkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie „Dowody – Gotowi – Start!”. Trzy najlepsze klasy lub grupy szkolne wygrają wycieczkę do poznańskiego Aquaparku – do zgarnięcia są 3 pakiety grupowych wejściówek, czyli blisko 100 biletów dla uczennic i uczniów poznańskich szkół podstawowych. Zwycięzcy – poza dniem w Termach Maltańskich – będą mogli również odwiedzić urząd miasta. 

Jak wziąć udział w konkursie? Zasady są proste. Rodzice lub opiekunowie dzieci, którzy rozliczają podatki w Poznaniu, mogą od 10 do 30 kwietnia odbierać „OK Dowody” – czyli kupony konkursowe. Można je pobrać online poprzez aplikację mobilną OK Poznań, ze strony internetowej programu albo odebrać osobiście w punkcie obsługi (ul. Głogowska 16).

Szkoły, które chcą wziąć udział w rywalizacji, powinny do 8 maja szkoła wysłać zgłoszenie z dołączonymi „OK Dowodami” (można to zrobić online lub dostarczyć osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Poznania). Zwyciężą trzy placówki, które uzbierają najwięcej kuponów.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 13 maja. Informacja zostanie opublikowana na stronie okpoznan.pl a także przesłana do zwycięskich szkół. Nagrodę – wycieczkę do Term Maltańskich – można zrealizować w okresie od 15 maja do 15 czerwca 2024 r.

Dodatkowe pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: okpoznan@um.poznan.pl.

Czytaj też: „Imprezowy” tramwaj przejedzie przez Poznań. Kto będzie mógł do niego wsiąść?

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl