Materiał partnera

Helios zaprasza na pokaz filmu „Pokolenie Ikea” z udziałem twórców!

Poznańskie kino Helios zaprasza swoich widzów na wyjątkowy pokaz adaptacji głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. – „Pokolenie Ikea”. W sobotę, 11 marca o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysty seans filmu z udziałem twórców. Tego gorącego wydarzenia absolutnie nie można przegapić!

Na widzów czeka odważna opowieść o seksualności i pragnieniach współczesnych młodych dorosłych, którym łatwiej przychodzi przerzucanie się liczbą partnerów seksualnych niż przyznanie się do potrzeby miłości… W rolach głównych wystąpiły gwiazdy wielkiego ekranu, między innymi: Bartosz Gelner, Michalina Olszańska, Majka Jeżowska oraz Paweł Małaszyński.

Pokolenie Ikea” to barwna opowieść o randkowaniu, seksie, ale i miłości. Sceny erotyczne nie są w nim wyłącznie ozdobnikami – twórcy mówią o seksualności i życiu współczesnych młodych dorosłych z odwagą i szczerością. Ta produkcja to zabawny, pełen emocji i zaskakujący film, który zabierze widzów w podróż przez nieznane, pełne sprzeczności tereny współczesnej młodości. Pokazuje świat, w którym żyjemy, bezpruderyjnie i z perspektywy, w której nie zabraknie ironicznego humoru i ciętego komentarza doskonale znanego fanom książki i bloga „Pokolenie Ikea” autorstwa Piotra C.

Pokaz filmu „Pokolenie Ikea” z udziałem twórców odbędzie się 11 marca w poznańskim kinie Helios. Bilety na seans są dostępne w sprzedaży na stronie: www.helios.pl. Tego pokazu nie możne przegapić żaden fan wielkich filmowych wrażeń. To doskonała pozycja także dla wszystkich, którzy chociaż raz posmakowali uroków szalonego randkowania!

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl