Poznań – wydarzenia: Gwiazdy polskiej muzyki zagrają w weekend na Malcie w Poznaniu

Poznań – wydarzenia: Zalewski, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Brodka, Vito Bambino i wielu innych zagrają w ten weekend na Malcie w Poznaniu.

WYDARZENIA POZNAŃ

Między 10 a 11 września na poznańskiej Polanie Harcerza będzie można muzycznie pożegnać lato. Na dwudniowym Finale Letnich Brzmień nad jeziorem Malta, zagrają Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski z My Best Band In The World, Brodka, Vito Bambino, Julia Wieniawa, Zalia, Ofelia, Arek Kłusowski i bryska.

SOBOTA (10.09) 

WYDARZENIA POZNAŃ w sobotę Finał Letnich Brzmień rozpocznie koncert Arka Kłusowskiego – intrygującego kompozytora i wokalisty, którego najnowszy krążek „Lumpeks” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem publiczności. Ofelia, której płyta „Osiem” ujrzała światło dzienne na początku września wystąpi również w sobotę. Ta ciekawa artystka z pewnością zaskoczy świeżym oryginalnym brzmieniem i scenicznym temperamentem. Scena Letnich Brzmień tego samego dnia należeć będzie również do wokalistki i aktorki Julii Wieniawy, która zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty „Omamy”. W sobotni wieczór publiczność rozgrzeje niezawodny Zalewski. Jego koncerty to wyjątkowo zaprojektowane doświadczenia, co artysta udowodnił wielokrotnie podczas trasy Letnich Brzmień. Na zakończenie pierwszego dnia Finału wystąpi też Daria Zawiałow, niezwykle elektryzująca osobowość, tegoroczna laureatka aż pięciu Fryderyków, w tym za Artystkę Roku.

NIEDZIELA (11.09) 

Niedzielny Finał Letnich Brzmień rozpocznie koncert bryskiej, młodej artystki, która szybko zdobywa serca nowych fanów. Drugiego dnia Finału wystąpi również Zalia, 21-letnia wokalistka i kompozytorka. Zafascynowana soulem i R’n’B twórczyni najwięcej inspiracji czerpie z życia dużych miast, ich społeczności i różnorodności. Brodka znana z wielu muzycznych wcieleń to artystka nieustannie poszukująca. W tym roku, singlem „Sadza” powróciła do twórczości nagrywanej po polsku. W niedzielę na scenie zobaczymy też jednego z najpopularniejszych wokalistów, wchodzącego w liczne współprace Vito Bambino. Na zakończenie Finału na muzyczne widowisko zaprosi Ralph Kaminski, którego krążek „Bal u Rafała” miał premierę na początku września. W Poznaniu zagra w towarzystwie My Best Band In The World.

Harmonogram koncertów Finał Letnich Brzmień 2022, Polana Harcerza przy jeziorze Malta, Poznań

10.09.2022  

17:00 – Arek Kłusowski

18:00 – Ofelia

19:00 – Julia Wieniawa

20:15 – Zalewski

22:00 – Daria Zawiałow

11.09.2022  

17:00 – bryska

18:00 – Zalia

19:00 – Vito Bambino

20:15 – Brodka

21:40 – Ralph Kaminski & My Best Band In The World

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl