Międzynarodowe Targi Poznańskie

Gwiazdy na Poznań Motor Show 2023 – Kickster i Karolina Pilarczyk potwierdzają udział w wydarzeniu

Podwójna mistrzyni Europy w driftingu oraz jeden z najpopularniejszych motoryzacyjnych youtuberów zaprezentują się w Strefie Videoblogerów.

W trakcie Poznań Motor Show można spotkać nie tylko czołowe marki motoryzacyjne, ale również najpopularniejsze osobistości motoryzacyjnego świata. Nie inaczej będzie i tym razem. Organizatorzy potwierdzili właśnie obecność pierwszych gwiazd, które zaprezentują się w Strefie Videoblogerów.

Kickster i Karolina Pilarczyk, gwiazdy Poznań Motor Show (materiały partnera).

Specjalistka w dziedzinie driftingu

Zwiedzający Poznań Motor Show będą mogli spotkać Karolinę Pilarczyk – dwukrotną mistrzynię Europy w driftingu i jedna z najpopularniejszych zawodniczek w świecie motosportu.

Karolina to pierwsza kobieta w Polsce, która zdobyła profesjonalną licencję driftingową. Obecnie posiada licencje Formula Drift, Drift Kings, King of Asia, PZM Drift, wyścigową B,C. Wielokrotnie brała udział w wyścigach samochodowych, KJS-ach, wyścigach na 1/4 mili, zawodach off-roadowych etc. Jest gwiazdą największego show motoryzacyjnego produkowanego w USA dla Netflix- HYPERDRIVE.

Niekwestionowany, medialny autorytet z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wraz z Mariusz Mario Dziurleja, prowadzi dla PolsatGO programy motoryzacyjne „Mistrzowie motosportu” oraz „Drift My Ride”.

Gwiazda motoryzacyjnego YouTube

Kolejna gwiazda to Sebastian Kraszewski, znany szerokiej publiczności jako Kickster ZnaFca. Od 2015 roku na polskim YouTubie bawi i uczy. Skupia wokół siebie rzeszę wiernych fanów, czego dowodem jest liczba ponad 900 tysięcy subskrybentów. Z miłości do motoryzacji w 2019 roku otworzył też wypożyczalnię samochodów. Na targach będzie można zobaczyć jego zmodyfikowanego Mustanga oraz jedną z perełek wypożyczalni.

Strefa Videoblogerów na Poznań Motor Show zostanie zlokalizowana w pawilonie nr 5, w pobliżu salonu samochodowego. Zwiedzający będą mieli możliwość, spotkania, zdobycia autografów oraz zrobienia pamiątkowego selfie ze swoich ulubieńcami. Zarówno Karolina, jak i Kickster zaprezentują się również na scenie głównej Poznań Motor Show.

Dokładny harmonogram sceny głównej zostanie opublikowany już niebawem.

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl