Materiał partnera

Gwiazdy Caravans Salon

To, co przykuwa szczególną uwagę zwiedzających, to oczywiście najnowsze modele kamperów i przyczep. Przez najbliższe trzy dni uczestnicy Caravans Salon będą mogli podziwiać wiele interesujących modeli. W poniższym artykule zebraliśmy najciekawsze z nich.

HYMER VENTURE S

Najgłośniejsza w tym roku premiera w świecie caravaningu i jak uważa wielu komentatorów pojazd, który „zmienia reguły gry”. Znany i ceniony producent sięgnął po rozwiązania i design znany z customowych, wykonywanych na życzenie, wyprawowych kampervanów 4×4. Teraz rynek zyska podobną konstrukcję produkowaną seryjnie, odznaczającą się jakością i innowacją charakterystyczną dla marki Hymer. Samochód zobaczymy w Pawilonie nr 3. Ekskluzywna premiera tego modelu dla mediów i zaproszonych gości miała miejsce już w czwartkowy wieczór, poprzedzający oficjalne rozpoczęcie targów.

ADRIA SUPERSONIC

Nowość od Adrii to trzyosiowa pełna integra wybudowana na Mercedesie Sprinterze i naszpikowana rozwiązaniami, które cechują kampery premium. Nowoczesna stylistyka, przestrzeń i sporo nowinek technicznych, które zwiększają komfort użytkowania. Warto zobaczyć na targach ten „apartament na kołach”. Znajdziemy go w Pawilonie 5 na stoisku Grupa Elcamp.

NIESSMAN + BISCHOFF FLAIR 920ER

Nowy flagowiec Niessmana w segmencie integry. Niemiecki producent jest znany z pojazdów klasy premium i nie inaczej jest w przypadku tej nowości. Kampera FLAIR zobaczymy w Pawilonie 3 na stoisku marki M-Camp.

FRANKIA NEO

Wyjątkowa konstrukcja producenta, który znany jest z luksusowych kamperów o DMC powyżej 3,5 tony. We Frankii NEO znajdziemy wiele rozwiązań i udogodnień znanych z większych i cięższych braci typu Platin ale z zachowaniem wagi poniżej 3,5 t. Ciekawa i perspektywiczna propozycja, którą po prostu trzeba zobaczyć. Frankia NEO będzie dostępna na Stoisku CarGO Group w Pawilonie 5

Affinity M

Kampervany od polskiego producenta – Affinity Camper Vans są znane i cenione w całej Europie. Tym razem marka zaprezentuje na targach swoją nowość, model Affonity M to pierwsza konstrukcja stworzona na podwoziu MAN TGE. Zobaczymy go na Stoisku firmy Wadowscy Campery w Pawilonie 3.

WESTFALIA CLUB JOKER

Najnowsza wersja kampervana legendy, spadkobiercy „vesty” do tego w wersji 4×4. Zobaczymy go na Stoisku Grupa Elcamp w Pawilonie 5.

Knaus Tourer Vansation 500MQ

Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation – pojazd, który zachwyca nie tyle gabarytami, co – za sprawą kilku ciekawych rozwiązań – wykorzystaniem uzyskanej na ok. 10 m2 przestrzeni. Warto to zobaczyć – w Pawilonie 5 na stoisku Procamp/Knaus.

NIEWIADÓW N-CROSS MAX

Marka Niewiadów prezentuje swoje produkty na targach w Polsce po raz pierwszy od wielu lat. Dzięki determinacji ich nowego Dealera – firmy Nordyński Łódź, na Caravans Salon zobaczymy przekrój oferty polskiego „kultowego” producenta przyczep. Absolutną nowością będzie model N-Cross Max, czyli odpowiedź na zapotrzebowanie na rynku na przyczepy z segmentu rodzinnego. Premierę oraz inne pojazdy Niewiadów zobaczymy w Pawilonie 5.

Weinsberg CaraCompact Suite MB 640 MEG EDITION [PEPPER]

Pierwszy Weinsberg na podwoziu Mercedesa przeznaczony dla 4 osób. Kamper będzie prezentowany na Stoisku Wadowscy Campery w Pawilonie 3.

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl