Gwiazdor przyjechał w piątek do Poznania, by zabrać coś bardzo ważnego

Gwiazdor i Śnieżynka, odwiedzili jarmark na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W piątek stragany będą czynne po raz ostatni, ale część atrakcji zostanie do połowy lutego.

GWIAZDOR NA MTP

Ostatniego dnia Jarmarku Świątecznego na Międzynarodowych Targach Poznańskich bożonarodzeniową wioskę odwiedzili specjalni goście. Gwiazdor i Śnieżynka zabrali ze skrzynki listy, które dzieci wrzucały tam przez cały grudzień.

Oprócz tego wszyscy chętni, nie tylko najmłodsi, mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Gwiazdorem na pokładzie zabytkowego autobusu Jelcz 043. Śnieżynka poprowadziła też animacje dla dzieci, które zebrały się pod sceną. W ten sposób najmłodsi mieszkańcy Poznania mogli pożegnać się z jarmarkiem.

Gwiazdor już w Poznaniu. Odwiedził jarmark świąteczny na MTP.

Opublikowany przez wpoznaniu.pl Piątek, 23 grudnia 2022

ZIMOWISKO POD IGLICĄ

Dzisiaj jest ostatni dzień by odwiedzić stragany z przysmakami i ozdobami, jednak dla tych, którzy przyzwyczaili się do zabawy na placu Powszechnej Wystawy Krajowej, jest też dobra wiadomość. Część atrakcji zostanie dostępna dla mieszkańców do końca ferii zimowych, które w Wielkopolsce potrwają do połowy lutego.

Na terenie MTP będzie można odwiedzić jeden z symboli poznańskich jarmarków świątecznych, czyli młyńskie koło. Organizatorzy postanowili nie likwidować również lodowiska, na którym w każdy piątek i sobotę odbywać się będą wieczorne dyskoteki. Zimowisko pod iglicą będzie czynne od 27 grudnia.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl