Gwiazda „najgorszego filmu wszechczasów” pierwszy raz w Polsce. Aktor „The Room” w Poznaniu

W czerwcu tego roku Polskę odwiedzi Greg Sestero, znany z roli Marka w kultowym „The Room”. Aktor zasłynął dzięki swojej roli w filmie Tommy’ego Wiseau. W Polsce spędzi, aż dziewięć dni – od 12 do 20 czerwca.

To wyjątkowa okazja dla fanów kina, aby spotkać się z Sestero i poznać kulisy jednego z najbardziej znanych filmów w historii (często nazywanego najgorszym filmem w historii). Sestero stał się ikoną kina, nie tylko dzięki swojej roli w „The Room”, ale również jako autor książki „The Disaster Artist”. Publikacja odsłania kulisy powstania „The Room” i współpracy z Tommym Wiseau. Oferuje jednocześnie wgląd w proces twórczy jednego z najdziwniejszych filmów w historii. Książka została zekranizowana przez Jamesa Franco, a film zdobył uznanie krytyków i nominację do Oscara.

Kariera poza „The Room”

Oprócz „The Room”, Greg Sestero ma za sobą karierę w modelingu oraz liczne role w filmach i serialach. Współpracował ponownie z Wiseau przy filmie „Best F(r)iends”, a w 2021 roku zadebiutował jako reżyser. Jego film „Miracle Valley” jest hołdem dla kina exploitation lat 70. i opowiada o sekcie działającej na pustyni Arizony. Aktualnie Sestero pracuje nad nowym projektem filmowym zatytułowanym „Forbidden Sky”.

Spotkania z polskimi fanami

Podczas wizyty w Polsce, Sestero będzie obecny na specjalnych pokazach „The Room” w kilku miastach. To okazja dla polskich fanów, by zadać aktorowi pytania, dowiedzieć się więcej o jego karierze i może nawet rozwikłać tajemnicę pochodzenia Tommy’ego Wiseau (mówi się, że to poznaniak Tomasz Wieczorkiewicz).

Kiedy i gdzie pokaz „The Room” z Gregiem Sestero?

  • 18 czerwca | Poznań | Kino Muza

Czytaj też: Dzień Mamy 2024: co najczęściej kupujemy?

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl