Międzynarodowe Targi Poznańskie

Grill Show – nowe wydarzenie na kulinarnej mapie Poznania

25 i 26 maja Międzynarodowe Targi w Poznaniu zamienią się w raj dla miłośników grillowania. Wszystko za sprawą pierwszej edycji Grill Show – wydarzenia, które odbędzie się na placu Powszechnej Wystawy Krajowej, tuż obok Poznań Congress Center.

Grill Show będzie nie tylko świetną okazją do delektowania się smakiem grillowanego jedzenia oraz spędzania czasu w wyśmienitej atmosferze, ale i poznania najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie gotowania outdoorowego, a nawet zakupu wymarzonego sprzętu. W trakcie tego wydarzenia będzie można spróbować najróżniejszych potraw przygotowywanych na grillu przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie z Grill Masterem Arturem Kupczykiem na czele. Doświadczeni kucharze podzielą się swoimi umiejętnościami i sekretami przyrządzania idealnych potraw na grillu. Udzielą instrukcji od wyboru odpowiedniego rodzaju mięsa, poprzez prawidłowe nagrzanie grilla, aż po zastosowanie odpowiednich przypraw i technik grillowania – każdy więc znajdzie coś dla siebie i będzie mógł podszlifować swoje umiejętności kulinarne.

W programie wydarzenia pojawią się także konkursy i liczne grillowe pokazy m.in. przygotowania steku Tomahawk metodą odwróconą, kraftowego burgera, czy jagnięciny. Ponadto zaplanowany jest pokaz rozbioru wołowiny czy przyrządzania łososia z paleniska. Uczestnicy zobaczą jak wygląda i oczywiście spróbują tzw. steka Flinstona.

Więc jeżeli chcecie dowiedzieć się jaką wołowinę wybrać na najlepsze steki i jak je później grillować, aby mięso było idealnie wysmażone i soczyste, jak przygotować najsmaczniejszego burgera, który zachwyci Waszych gości, ale i bez jakich przypraw nie może obyć się idealne BBQ przyjdźcie na Grill Show. Nie ma nic lepszego niż możliwość nauki od najlepszych!

Grill Show będzie nie tylko festiwalem smaków, ale także okazją do relaksu i rozrywki pod gołym niebem. Odpoczywając na leżaku z pysznym kawałkiem mięsa czy chrupiącymi warzywami, będzie można oderwać się od codziennych trosk i po prostu cieszyć się chwilą. Muzyka w tle, rozmowy przy grillu, wspólne delektowanie się jedzeniem – to wszystko stworzy niezapomnianą atmosferę wiosennego wieczoru, która rozgrzewa serce i zmysły.

Wieczorem, w sobotę, na gości Grill Show czekać będzie dodatkowa porcja rozrywki w postaci stand-upu w wykonaniu genialnego Krzysztofa Jahnsa.

Wydarzenie potrwa od soboty do niedzieli (sobota godz. 12.00-21.00, niedziela godz. 11.00-18).

Wejście na imprezę jest bezpłatne.

Więcej informacji o wydarzeniu: GrillShow.pl.

Czytaj także: U lekarza jak na placu zabaw? POSUM otwiera się na dzieci

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl