Gigantyczny klub Na Fali od tego weekendu otwarty. Zobacz zdjęcia

Tak jak rok temu, w najbliższej okolicy klubu na Fali dla kierowców nie będzie dostępny żaden parking. W poprzednim sezonie klienci zostawiali swoje auta na trawnikach czy w bramach wjazdowych do garaży, a także łamali zakaz ruchu.

Nie będzie parkingu

W piątek 26 maja ponownie otwiera się w Poznaniu klub na Fali. To drugi rok z rzędu, kiedy miejsce dostępne będzie dla mieszkańców stolicy Wielkopolski. Klub będzie funkcjonował aż do września codziennie do godzin wieczornych. W tym sezonie jednak, podobnie jak w poprzednim, w bliskiej okolicy klubu na Fali nie będzie dostępny żaden parking. Rok temu straż miejska regularnie karała mandatami kierowców, którzy niezgodnie z przepisami zostawiali tam swoje auta.

Czytaj również: Co w weekend w Poznaniu? Najciekawsze atrakcje też za darmo

Nielegalne parkowanie

Samochody parkowały na trawnikach czy w bramach wjazdowych do garaży. Co więcej, aby pozostawić swój pojazd w pobliżu klubu, kierowcy często łamali zakaz ruchu. Nie stosowali się również do zasad panujących w obecnej tam strefie zamieszkania. Jak będzie tym razem?

Menadżerka klubu na Fali poinformowała nas, że choć parkingu nie będzie, miejsca, w których kierowcy nielegalnie zostawiali swoje auta, są już odgrodzone. Gdzieniegdzie pojawiły się słupki, konary drzew lub parki kieszonkowe. Służby informują, że legalnie można parkować na przykład przy ulicy Droga Dębińska. Zachęcają również, by do klubu dojeżdżać komunikacją miejską.

Otwarcie klubu Na Fali Poznań

Dziś na scenie klubu od 17:00 do 24:00 koncert zagra DJ Iann, natomiast w 27 maja od 16:00 do 24:00 wieczór umili muzycznie Mazz. Z okazji przypadającego w piątek “Dnia Mamy” – Klub na Fali oferuje pamiątkowe zdjęcia mam z dziećmi, robione przez zatrudnione fotografki. Dodatkową atrakcją jest to, że artysta Blue Snail przez cały weekend będzie malował tam “Falę” na blisko 40 m2 drewnianej ściany.

Zmiany dla gości Na Fali

„Aby wyeliminować kolejki, zmodyfikowano organizację pracy poszczególnych sekcji gastronomicznych i barowych. Teraz dania z menu będzie można zamówić wraz z napojami aż na 7 stanowiskach. Kawiarnia i lodziarnia Libero Premio Gelato zmieniła dotychczasową lokalizację na osobny, różowy moduł z wyodrębnioną, własną strefą relaksu. Zwiększona została również liczba stanowisk barmańskich – teraz będzie ich aż 15” – zapowiadają organizatorzy klubu.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl