Gdzie oglądać Euro 2024 w Poznaniu?

Rozpoczyna się długo wyczekiwane święto fanów piłki nożnej – Euro 2024. Ci, którzy nie wybiorą się do Niemiec, wciąż będą mogli cieszyć się atmosferą turnieju i obejrzeć mecze Biało-Czerwonych w towarzystwie innych kibiców.

Strefa Kibica Poznań

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej są rozgrywane co cztery lata, a tegoroczna edycja turnieju odbędzie się w Niemczech. Euro 2024 z pewnością będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w Europie. Turniej z udziałem 24 reprezentacji rozpocznie się 14 czerwca i potrwa miesiąc, kończąc się wielkim finałem 14 lipca. Polska w fazie grupowej zmierzy się najpierw z Holandią, następnie z Austrią i Francją. 

Z tego powodu w Poznaniu powstaną specjalne strefy kibica, w których każdy będzie mógł obejrzeć transmisje na żywo. Należy jednak pamiętać, że oficjalnym nadawcą Euro 2024 jest Telewizja Polska, która będzie odpowiedzialna za transmisję meczów. Osoby lub instytucje pragnące organizować publiczne pokazy spotkań Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2024 muszą uzyskać licencję od TVP. Proces ten wymaga spełnienia licznych wymogów formalnych.

W Poznaniu mecze będzie można obejrzeć w Hotelu DeSilva Premium, Galerii Posnania, Barze Mostowa 33, Centrum Obsługi Biznesu sp. z o.o., Computacenter Poland sp. z o.o., FORT COLOMB, Hotelu Andersia, Hotelu Campanile, hotelu HP Park, ILONN Hotelu Poznań, Jameson Bilard Club, Klubie Pod Papugami.

Czytaj także: Co ciekawego wydarzy się w ten weekend?

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl