Międzynarodowe Targi Poznańskie

Festiwal Klocków na MTP

Już jutro, 16 marca, rozpocznie się Festiwal Klocków na Międzynarodowych Targach Poznańskich i potrwa do niedzieli.

Na Festiwalu będzie można zobaczyć m.in. spektakularne makiety przygotowane przez pasjonatów z tysięcy klocków, stanowiące odzwierciedlenie miast, krain fanatsy, czy budynków – znanych perełek architektonicznych. Makiety zajmą ponad 2000 mkw. powierzchni, ale to nie koniec atrakcji.

W strefie edukacyjnej będzie można wziąć udział w warsztatach z kodowania konstrukcji z klocków LEGO. Będzie można też spotkać się z finalistami znanego programu LEGO Masters. Gwiazdy Festiwalu będą obecne przez 2 dni trwania wydarzenia. Pojawią się na scenie głównej, gdzie opowiedzą o swojej pasji oraz w strefie zdjęć i autografów.

Goście Festiwalu, Ci mali, ale także Ci dorośli będą mogli również spróbować swoich sił w otwartej strefie budowania, wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami i zapoznać się z nowościami firmy LEGO Polska, która jest partnerem wydarzenia.

Kiedy i gdzie?

Festiwal Klocków odbędzie się w dniach 16-17 marca 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w pawilonie nr 5. Wejście wyłącznie
od ul. Głogowskiej.

Bilety

Wydarzenie jest biletowane. Bilety dostępne są na platformie ToBilet, będzie też możliwość zakupienia biletu w kasach w dniu wydarzenia. Dzieci do lat 5 – wstęp bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są Grupa MTP oraz LSbricks.pl. Więcej informacji o Festiwalu: FestiwalKlockow.pl.

DARMOWE WEJŚCIÓWKI

Pierwszych osiem osób, które wyślą do nas maila na adres: kontakt@wpoznaniu.pl, w temacie wiadomości wpisując hasło KLOCKI, otrzyma od nas pojedynczą, jednorazową wejściówkę na Festiwal Klocków. Decyduje kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

Czytaj także: Ogromne ślimaki, drapieżne żaby i gigantyczne węże. Wszystko w jednym miejscu

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl