Materiał partnera

FERIE zimowe w Kołobrzegu – już od 12 lutego 2024

Zima nad morzem ma wiele zalet. Przede wszystkim zdrowe, wypełnione jodem i praktycznie pozbawione smogu powietrze. Znacznie mniejszy tłok niż latem i w kurortach górskich, co w połączeniu ze znacznie niższą ceną jest ciekawym pomysłem. W obecnych czasach Ferie w Kołobrzegu to dobry pomysł – niedaleko i niedrogo.

Mieszkańcy Wielkopolski w tym roku wypoczywają w terminie od 12 do 25 lutego. Tradycyjnie już Hotel New Skanpol w Kołobrzegu zaprasza na specjalny pakiet „Ferie nad morzem” w dobrej cenie. Oferta łączy zimowe atrakcje, oferowane przez kurort z aktywnościami w hotelu. W zasięgu spaceru od hotelu znajdują się wszystkie kołobrzeskie zabytki, takie jak: Bazylika Mariacka, Ratusz Staromiejski, baszta prochowa, kamieniczka kupiecka z Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum Historii Miasta, reduta Morast oraz oczywiście latarnia morska, dzięki którym odkryją Państwo historię i poczują klimat miasta. Na gości czekają rejsy statkiem, kołobrzeski basen Millenium i lodowisko.

W ramach pakietu „Ferie nad morzem” hotel New Skanpol zapewnia 4 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją (z możliwością przedłużenia), nieograniczone korzystanie z kompleksu basenowego, zwiedzanie miasta pojazdem elektrycznym, słodką niespodziankę, salę zabaw dla dzieci, bilard i tenis stołowy. Za dodatkową opłatą nauczymy dziecko pływać  Dzieci do 4 lat w pokoju i na łóżku rodziców – gratis.

Hotel zaprasza również do restauracji SUBLIMA, słynącej z łączenia tradycyjnych smaków z nowymi trendami kulinarnymi, w przyzwoitej cenie i do największego w mieście centrum SPA. Hotel New Skanpol – to wybór na każdą pogodę.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest na stronie: https://www.newskanpol.pl/oferty-specjalne/ferie-nad-morzem-1

Serdecznie zapraszamy do Kołobrzegu!

Hotel New Skanpol***
ul. Dworcowa 10
78-100 Kołobrzeg

Pobyty polecamy rezerwować na naszej stronie www.newskanpol.pl, lub mailem na: info@newskanpol.pl. Przy rezerwacji on-line, gwarancja najniższej ceny.

Czytaj także: Poznanianka wygrała MasterChefa. „Radził, żebym tego nie robiła, bo to danie finałowe. Udowodniłam mu, że będzie smacznie”

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl