Enea Spring Break – znamy pierwszą gwiazdę

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2019 roku. Ruszyła sprzedaż karnetów na to wydarzenie. Pierwszą gwiazdą będzie Daria Zawiałow.

W kilkunastu punktach Poznania wystąpi ponad setka wykonawców, polskich, jak i zagranicznych. Jako pierwszą gwiazdę organizatorzy podali Darię Zawiałow. Pozostali artystyści, którzy wystąpią podczas przyszłorocznej edycji festiwalu, będą systematycznie ujawniani w przysłym roku.

Największa scena festiwalu stanie na Placu Wolności. Udział w koncertach na Placu Wolności (Enea Stage) będzie gwarantowany dla każdego, kto zakupi karnet. W innych miejscach decydować będzie pojemność. Na Spring Break nie są sprzedawane bilety na pojedyncze koncerty, tylko karnet na cały, trzydniowy festiwal.

Sprzedaż karnetów rozpoczęła się w poniedziałek. Cena karnetów: 105 zł (przedsprzedaż) / 125 zł (w trakcie imprezy). Można je kupić przez internet na stronach: www.ticketmaster.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.empikbilety.pl, www.ticketclub.pl, a także w punktach stacjonarnych takich jak sklepy sieci EMPiK i Media Markt.

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl