Enea Edison Festival 2024. W zabawie nie przeszkodził nawet chwilowy deszcz [ZDJĘCIA]

Drugi dzień Enea Edison Festival 2024 nad Jeziorem Kierskim w Baranowie przyniósł jeszcze więcej muzycznych emocji. W sobotę, 6 lipca uczestnicy cieszyli się kolejnymi występami czołowych polskich artystów.

6 lipca, podczas drugiego dnia Enea Edison Festival 2024, uczestnicy mieli okazję doświadczyć jeszcze większej dawki muzycznych emocji oraz różnorodnych atrakcji. To już szósta edycja festiwalu, którego sponsorem tytularnym jest koncern energetyczny Enea z Wielkopolski. Łączy on miłość do muzyki z rodzinną atmosferą, a co więcej oferuje nie tylko koncerty, ale także warsztaty kreatywne, strefy z jedzeniem oraz liczne przestrzenie do relaksu i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Drugi dzień festiwalu obfitował w niespodzianki, które zaskoczyły uczestników i wzbogaciły program muzyczny. Jednym z najbardziej zaskakujących momentów był występ zespołu Bitamina, który zaprezentował materiał z kultowego albumu „Kawalerka”. Publiczność była zachwycona, nie przeszkodził nawet deszcz.

Kolejną niespodzianką był koncert Rubensa, artysty przygotowującego się do wydania nowego studyjnego albumu. Rubens zaprezentował swój nowy singiel pt. „To nie efekt placebo”, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Młoda artystka NITA z kolei zaprezentowała swoje eksperymentalne podejście do muzyki elektroniczno-popowej.

Jacko Brango, znany ze współpracy z Krzysztofem Zalewskim i Darią Zawiałow, wprowadził nieco poczucia humoru i oldschoolowego brzmienia. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów drugiego dnia festiwalu był oczywiście koncert Darii Zawiałow. Artystka zaprezentowała swoje największe przeboje oraz utwory z najnowszej płyty „Dziewczyna POP”.

Gwiazdy drugiego dnia Enea Edison Festival

Scena Główna:

  • 17:35 – 18:15: NITA
  • 19:05 – 19:55: Natalia Szroeder
  • 20:45 – 21:45: Bitamina
  • 22:45 – 23:45: Daria Zawiałow

Scena Leśna:

  • 18:20 – 19:00: Jacko Brango
  • 20:00 – 20:40: Kathia
  • 21:50 – 22:40: Rubens

Czytaj też: Enea Edison Festival 2024. Koncerty nad jeziorem. Tak się bawiliście [ZDJĘCIA]

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl