Categories

fot. fot. Joanna Oleszek/ materiały prasowe

Ekocuda po raz trzeci w Poznaniu

Szykuje się ekocudowny weekend w stolicy Wielkopolski. W Poznaniu po raz trzeci odbędą się targi poświęcone wyłącznie naturalnym kosmetykom. Wszyscy zainteresowani naturalną pielęgnacją i zdrowym stylem życia na pewno znajdą coś dla siebie na targach Ekocuda jakie odbędą się w dniach 23-24 listopada w centrum Concordia Design w Poznaniu.  

Ekocuda zawitają do stolicy Wielkopolski już po raz trzeci i jak zapewnia Zuzanna Mierzejewska – pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda – nie ostatni.

Tłumy, jakie pojawiły się na dwóch edycjach imprezy, które tu dotąd zorganizowaliśmy dowodzą, że w Poznaniu jest wielu miłośników natury i inspirowanych nią kosmetyków. Nie możemy więc odebrać im przyjemności poznawania tych produktów i bliższego z nimi obcowania – mówi Zuzanna Mierzejewska.

fot. Joanna Oleszek. materiały prasowe

Odwiedzający 23-24 listopada centrum Concordia Design będą mieli okazję sprawdzić, jak kosmetyki inspirowane naturą pachną, jaką mają konsystencję, zasięgnąć fachowej rady od ekspertów, poznać ich skład i kupić to, czego potrzebują. Na targach pojawi się wiele produktów idealnych do pielęgnacji skóry w sezonie jesienno-zimowym (często niedostępnych w masowej sprzedaży). Nie zabraknie też kosmetyków do makijażu.

Dodatkową atrakcją poznańskich Ekocudów będą inspirujące wykłady dotyczące m.in. naturalnych sposobów dbania o urodę oraz warsztaty makijażu. Praktycznych rad w dziedzinie make-up’u na pewno udzielą eksperci ze specjalizującej się w produkcji kosmetyków mineralnych firmy Pixie Cosmetics, która współpracuje z wieloma szkołami wizażu i została sponsorem poznańskich Ekocudów. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Poznews.pl jest patronem medialnym targów.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl