Ekipa z Top Gear odwiedziła Tor Poznań. Doszło na nim do wypadku. Premiera jutro!

Popularna ekipa The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May) wyruszyła w podróż po Europie. Dotarli m.in. na Tor Poznań, na którym się wzięli udział w wyścigowych zmaganiach. Efekt ich poczynań będzie można obejrzeć jutro, 16 czerwca na jednym z popularnych serwisów streamingowych.

Ekipa z Top Geara w Poznaniu

Amazon Prime przygotował specjalny odcinek pod tytułem „Eurocrash”, w którym ekipa The Grand Tour – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – wyjechała w podróż po Europie. W trakcie ich trasy nie zabrakło także polskiego akcentu. Odwiedzili oni tor w Poznaniu. Odcinek „The Grand Tour: Eurocrash” będzie miał premierę 16 czerwca.

Amazon podzielił się też zdjęciami z planu, które można zobaczyć na profilu Instagramowym Prime Video UK. „The Grand Tour” to kontynuacja kultowego programu „Top Gear”, w którym Clarkson, Hammond i May podróżują po świecie i podejmują różne wyzwania, testując supersamochody. Wizyta ekipy w Polsce była częścią ich podróży po Europie Środkowej. Odwiedzili również inne polskie miasta jak: Gdańsk, Żagań, Świebodzin, Kraków i Pustynia Błędowska.

The Grand Tour – Tor Poznań

Chociaż Amazon nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na temat odcinka „The Grand Tour: Eurocrash”, to wiadomo, że Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May odwiedzili Tor Poznań. Nie obyło się bez incydentu, gdyż na poznańskim torze Hammond uległ wypadkowi. Na szczęście nie był on tak poważny jak wcześniejszy wypadek Jamesa Maya podczas manewru The Scandi Flick.

Co możemy zobaczyć na ekranie? Tym razem panowie postawili na nietypowe samochody. Clarkson wybrał Mitsuoka Le-Seyde, Hammond zdecydował się na Chevroleta SSR, a May postawił na Crosley Convertible. Ponadto, w odcinku pojawią się gościnnie modele samochodów takie jak Skoda 1100 OHC, Patak Roadster i Klein Vision AirCar.

Fragmenty z Toru Poznań możesz obejrzeć już teraz klikając TUTAJ.

Premiera odcinka „The Grand Tour: Eurocrash” odbędzie się 16 czerwca 2023 roku na platformie Amazon Prime Video. Przypomnijmy, że wizyta Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May’a odbyła się w czerwcu 2022 roku. A teraz fani będą mieli okazję zobaczyć ich przygody na ekranach swoich domów.

Czytaj też: Od czerwca częściej samolotem z Poznania do Włoch

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl