Edison Festwial – tak prezentuje się lista wykonawców

Od 6 do 7 lipca w Poznaniu „zabrzmi” Edison Festiwal. W tym roku zaproszono m.in. Darię Zawiałow, Natalię Przybysz i Edytę Bartosiewicz. Bilety są już w sprzedaży.

Edison Festiwal odbędzie się nad Jeziorem Kierskim w Baranowie. To zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Poznania. W otoczeniu natury wybrzmią dźwięki polskiej muzyki. W tym roku festiwal odbędzie się po raz szósty. Usłyszymy muzyczne klasyki i radiowe nowości.

Kto wystąpi nad jeziorem?

Gwiazdą tegorocznej edycji Edison Festiwal będzie Edyta Bartosiewicz. Polska wokalistka uwielbiana jest przez wielu nieustannie od lat 90. Bartosiewicz sprzedała ponad milion płyt, a jej dawne piosenki słuchane są z sentymentem.

Nie zabraknie również Dziewczyny Pop. Mowa oczywiście o Darii Zawiałow, która w ubiegłym roku wypuściła album zatytułowany właśnie – „Dziewczyna Pop”. Obok niej wystąpią m.in. Natalia Szroeder, Dawid Tyszkowski, Kathia i Mrozu. Podczas festiwalu będzie można usłyszeć również Natalię Przybysz i Maksa Łapińskiego.

Bilety w dwóch opcjach

Bilety na Edison Festiwal dostępne są w dwóch opcjach: jednodniowej i dwudniowej. Pierwsza z opcji kosztuje 199 zł za bilet normalny i 100 zł w przypadku biletu ulgowego. Osoby chętne na dwa dni muzycznej imprezy muszą zapłacić 279 zł za bilet normlany, a 140 zł za ulgowy. Bilety ulgowe sprzedawane są dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Czytaj także: Darmowe spotkanie z trenerką psów. Jak bezpiecznie bawić się z czworonogami? | wpoznaniu.pl

źródło: Edison Festival

Monika Statucka
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl