Dziennikarz TVP3 Poznań potrącony przez samochód. Kierowca wypadku uciekł

Do groźnego wypadku doszło wtorkowym popołudniem na ulicy Kamiennej w Wysocku pod Ostrowem Wielkopolskim. Rozpędzone auto wjechało w rowerzystę. Jednośladem jechał dziennikarz TVP3 Poznań, Krzysztof Czub.

– Nasz redakcyjny kolega Krzysztof Czub turystycznie jechał rowerem ul. Kamienną z Wysocka Wielkiego w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego, kiedy z dużą siłą uderzył go samochód – poinformowali dziennikarze TVP3 Poznań na swoim portalu www.poznan.tvp.pl

Siła uderzenie była tak duża, że dziennikarz TVP3 Poznań wpadł na zaparkowany obok samochód. Sprawca wypadku nawet się nie zatrzymał, uciekł. Pierwszej pomocy dziennikarzowi udzielili świadkowie wypadku. Pogotowie zabrało Krzysztofa Czuba do szpitala. Ma wiele złamań kości w tym między innymi ma pęknięte żebra.

– Tamtejsza policja prowadzi intensywne działania w celu zatrzymania sprawcy. Wszystkie patrole otrzymały rysopis samochodu podobnego do toyoty yaris w kolorze czerwonym lub bordowym. Policja szuka zapisów z monitoringu na prywatnych domach, by zidentyfikować samochód sprawcy – informują dziennikarze TVP3 Poznań.

Jeśli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zdarzenia lub kierowcy, proszony jest o kontakt z policją.

Krzysztof Czub
Dziennikarz TVP3 Poznań, Krzysztof Czub / źródło: Facebook

czytaj także: Ofiary wypadku w Gruzji będę leczyć się w poznańskich szpitalach

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl