Duże zmiany w Termach Maltańskich dla posiadaczy kart Multisport

Od 1 maja obowiązują nowe zasady w korzystaniu z kart Multisport na Termach Maltańskich.

W wyniku zmian od 1 maja posiadacze kart Multisport mogą przebywać w strefie Aquapark i Świat Saun dodatkowe 30 minut. Teraz karta Multisport uprawnia do jednej wizyty w wybranej strefie danego dnia bez możliwości ponownego jej odbicia. Są osoby krytykujące tę zmianę, bo dotąd zdarzało się, że posiadacze kart w trakcie jednego pobytu wielokrotnie odbijali je, by przedłużyć swój pobyt w kompleksie, nie płacąc za to.

Termy mają specjalną ofertę dla osób przedłużających pobyt. Po wykorzystaniu godziny w ramach karty Multisport na basenie sportowym można przedłużyć pobyt do 2 godzin za 14 złotych (9 zł dziecko z Multisport KIDS).

Po wykorzystaniu 90 minut w aquaparku posiadacz karty Multisport może przedłużyć pobyt do 3 godzin, a zapłaci 39 złotych (30 zł dziecko z Multisport KIDS), natomiast po godzinie spędzonej w Świecie Saun posiadacz karty będzie mógł przedłużyć ten czas do 2 godzin za 34 złote, 3 za 44 zł lub 4 za 54 zł.

Warto zaznaczyć, że osoby, które mają Multisport i chcą pozostać na terenie kompleksu dłużej niż pozwala karta, muszą o tym poinformować obsługę kas przed zakupem biletu.

Bartłomiej Najtkowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl