Do ferii jeszcze ponad miesiąc, ale zapisy na zajęcia już ruszyły

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowują ofertę dla dzieci z okazji ferii zimowych. Na najmłodszych poznaniaków czekają dwa pięciodniowe turnusy. Zapisy już się rozpoczęły.

FERIE 2023

W tym roku szkolnym uczniowie z wielkopolski ferie zaczną 30 stycznia. Chociaż do tego dnia zostało jeszcze sporo czasu, część organizatorów wypoczynku już otworzyła zapisy na turnusy dla dzieci, wśród nich znalazł się również POSIR.

ATRAKCJE

Miejska placówka zaprasza do aktywnego wypoczynku uczniów w wieku od 7 do 12 lat. Na uczestników turnusów czekają sportowe atrakcje zlokalizowane w kompleksie przy ulicy Spychalskiego. Organizatorzy zdradzają część programu, który przygotowali na ferie.

Na dzieci czekają gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia na basen, lodowisko, a także do kina. – czytamy w komunikacie POSIR-u.

ILE KOSZTUJE TURNUS?

Cena za udział w pięciodniowym turnusie różni się w zależności od miejsca zamieszkania. Poznaniacy zapłacą 500 złotych, a mieszkańcy ościennych miejscowości już 660. Na zniżkę mogą liczyć natomiast mieszkańcy stolicy Wielkopolski, którzy posiadają kartę dużej rodziny. Oni za jeden turnus zapłacą 400 złotych. W cenie oprócz biletów wstępu na atrakcje i opieki instruktorów znajduje się wyżywienie, drugie śniadanie oraz obiad.

Zgłoszenia na półkolonie POSIR-u można składać osobiście w biurze Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Gdańskiej 1 lub mailowo na adres polkolonie@posir.poznan.pl. Więcej informacji na temat półkoloni można znaleźć tutaj.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl