Dni Przedsiębiorczości – ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na wielkopolskie święto biznesu – Dni Przedsiębiorczości – pięć dni szkoleń, warsztatów i wykładów w całości poświęconych przedsiębiorcom i wszystkim, którzy myślą o własnej firmie.

Fot: UM POZNAŃ

– Poznaniacy słyną ze swojej przedsiębiorczości i z tego, że biorą sprawy we własne ręce – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta. – Zauważają to duży inwestorzy, którzy coraz częściej lokują swoje biura w Poznaniu. Wiedzą, że znajdą tu nie tylko doskonale wykształconych pracowników, ale i kompleksowe zaplecze biznesowe. Takie wydarzenia jak Dni Przedsiębiorczości to doskonała okazja dla przedsiębiorców na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów.

Wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami lub planujących założenie działalności gospodarczej zainteresować może bezpłatna konferencja Startup Poznań (Plus Jeden Poznań, ul. Za Bramką 1), organizowana przez miasto Poznań i Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy wraz z partnerami.

Ci, którzy już prowadzą firmę albo szukają praktycznej wiedzy o możliwościach rozwoju biznesu, mogą wziąć udział w imprezie Poznań Biznes Partner.

Rejestracja na imprezy dostępna na stronie wydarzenia: http://www.poznan.pl/mim/pdp/rejestracja,p,20323,20327.html

Więcej informacji: http://www.poznan.pl/mim/pdp/o-dpp,p,20323,20325.html

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl