Darmowy spektakl teatralny dla seniorów

Prezydent Poznania zaprasza poznańskie seniorki i seniorów na kolejne wydarzenie kulturalne – tym razem będzie to spektakl „Cudzoziemka” w Teatrze Polskim.

Jak się zapisać?

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zapisać i odebrać wejściówkę. Przeznaczone są one dla osób w wieku 60+, które mieszkają w Poznaniu i mają Kartę Seniora – Poznańską Złotą Kartę. Każda uprawniona osoba może zarezerwować maksymalnie dwa pojedyncze darmowe bilety.

Rezerwacja bezpłatnych wejściówek na spektakl rozpocznie się we wtorek, 10 stycznia o godz. 14.00. Każdy, kto chce je zdobyć, może zadzwonić pod numer Infolinii Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (wew. 4). Trzeba przy tym podać numer Karty Seniora – Poznańskiej Złotej Karty (6 cyfr) oraz swoje imię i pierwszą literę nazwiska (uwaga – Teatr Polski nie jest odpowiedzialny za zapisy). 

hotel dla psów w Poznaniu

Tak zarezerwowane bilety będzie można odebrać w Teatrze Polskim w Poznaniu (ul. 27 Grudnia 8/10) w czwartek, 12 stycznia, w godz. 10.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię i pierwszą literę nazwiska oraz okazać Kartę Seniora, na którą dokonano rezerwacji.

Spektakl „Cudzoziemka”

„Cudzoziemka” to autobiograficzna powieść, która zapewniła Marii Kuncewiczowej międzynarodowy rozgłos. Poświęcona jest matce, córce i ich toksycznej relacji. Kuncewiczowa była uznaną śpiewaczką operową. Porzuciła karierę w wieku trzydziestu kilku lat – po śmierci despotycznej matki. Zaczęła pisać i jako pisarka osiągnęła sukces. Rozmowy na temat osobistych doświadczeń i punktów stycznych z życiorysem Kuncewiczowej stanowiły podstawę spektaklu, który seniorki i seniorzy będą mogli zobaczyć w sobotę, 14 stycznia, o godz. 15.30 w Teatrze Polskim w Poznaniu.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl