Darmowe atrakcje w niedzielę w Poznaniu

Dziś sporo atrakcji i dla dzieci i dla dorosłych. Wszystkie wydarzenia, które przypominamy są bezpłatne.

 

 

 

Dzień Kolorów Holi

Święto Holi to niepowtarzalna impreza, podczas której będzie można obrzucać się  kolorowymi proszkami holi (organizatorzy zapewniają 9 kolorów). Można się bawić i potańczyć przy muzyce DJ’ów. Kolor Fest jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków.

Polana Harcerza w pobliżu jeziora Malta

Start 16:00,

Wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

Czereśnie na Plaży Wilda

Wyobraźcie sobie dziecięce piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i kontaktu z publicznością. Występy pochodzącego z Krakowa zespołu to okazja do poznania całej palety instrumentów i ich brzmień: perkusji, banjo, mandoliny, gitary basowej, a nawet tuby czy klarnetu. To niebywała okazja dla dzieci, aby uczestniczyć w prawdziwym koncercie, wykonywanym przez profesjonalnych muzyków występujących na scenach od Stanów Zjednoczonych, przez całą Europę, po dalekie Chiny i Australię. Sporo w tym przede wszystkim zabawy – dzieciaki wciągane są nie tylko do tańca, tupania czy klaskania, ale również wspólnego grania utworów na małych instrumentach.

Plaża Wilda, ul. Piastowska 71

Godz. 17:00

Wstęp wolny

Więcej na stronie wydarzenia

PupiLove Targi

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będzie można spotkać się bezpośrednio z wieloma producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, które trudno znaleźć w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz można obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie będą służyć radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla pupila.

Galeria Malta, ul. Maltańska 1

godz. 11:00 do 17:00.

Wstęp bezpłatny

Szczegóły na stronie wydarzenia

15. urodziny Zakamarków

Wydawnictwo, które przybliżyło polskim dzieciom przygody Alberta z jego zakręconymi minami czy detektywistyczne perypetie Lassego i Mai, obchodzi 15 lat działalności. Dla rodziców i dzieci czekać będą: stanowiska warsztatowe, gra terenowa, kiermasz książek, strefa relaksu i wiele innych atrakcji.

Laba.Land, ul. Przełajowa 5

Godz. 12:00 – 16:00

Wstęp bezpłatny

Szczegóły na stronie Wydawnictwa Zakamarki.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl