Darmowa komunikacja dla kibiców Kolejorza

Kibice, którzy wybieraj się na mecz Lecha Poznań nie muszą kupować dodatkowych biletów na komunikację miejską. Wszelkie podróże środkami transportu miejskiego obsługiwane przez ZTM Poznań będą odbywać się na podstawie biletu lub karnetu na mecz.

Enea Stadion

ZTM Poznań, wraca do rozwiązania sprzed kilku lat. Kibice, którzy wybieraj się na mecz Lecha Poznań i wracający z niego nie muszą kupować dodatkowych biletów na komunikację miejską. Wystarczy, że podczas kontroli pokażą ważny bilet lub karnet na mecz.

– Jesteśmy przekonani, że teraz jeszcze więcej kibiców wybierających się na mecze Kolejorza skorzysta z komunikacji miejskiej. Zwłaszcza, że jest ona przed spotkaniem i po nim regularnie wzmacniana – mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Bilet albo karnet na mecz KKS Lech Poznań uprawnia do darmowej jazdy środkami komunikacji miejskiej na liniach ZTM Poznań, na trzy godziny przed meczem oraz przez dwie godziny po jego zakończeniu. Korzystać z tej możliwości można w dniu meczu we wszystkich strefach biletowych ZTM.

Darmowa komunikacja dla kibiców Kolejorza powstała dzięki porozumieniu zawartemu przez Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu i klub KKS Lech Poznań.

Czytaj także: Modyfikacje w komunikacji miejskiej i zmiany w ruchu w związku z meczem Kolejorza

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl