Daria Zawiałow zagra w Poznaniu. Mamy wejściówki 

W Klubie B17, przy ulicy Bułgarskiej, swój koncert zagra Daria Zawiałow. To jedno z ostatnich wystąpień w ramach trasy „Metropolis… wojen nie będzie”, przed przerwą artystki. 

„Malinowy chruśniak” przepustką do sławy 

Daria Zawiałow to jedna z czołowych artystek młodego, polskiego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła w jako dziecko w 2001 roku. Brała udział w festiwalach, programach takich jak Mam Talent czy śpiewała w chórkach Maryli Rodowicz. W 2016 roku wystąpiła z piosenką „Malinowy chruśniak” w konkursie „Debiuty” na festiwalu w Opolu. Tam zachwyciła słuchaczy i zdobyła nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Polskiego Radia, co otworzyło jej drzwi do sławy. 

Jedna z najpopularniejszych polskich artystek

2017 możemy nazwać przełomowym momentem kariery Darii Zawiałow. W lutym po raz pierwszy zaśpiewała na żywo debiutancki program, podczas koncertu w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W tym samym domu wydała album „A kysz!” i wykonała znany utwór Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w Zielone Gramy”. Jej cover do dziś cieszy się największą popularnością ze wszystkich dotychczasowych wersji, na Youtubie. Daria Zawiałow od tego czasu wydaje kolejne albumy, współpracuje z najpopularniejszymi artystami ostatnich lat (Quebonafide, Dawidem Podsiadło, Sanah), a także od 2020 wchodzi w skład Męskiego Grania. Można więc z pewnością stwierdzić, że jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek tego pokolenia. 

Daria Zawiałow w Poznaniu, zdobądź wejściówki 

W niedzielę 4 grudnia artystka zagra w Poznaniu, w Klubie B17, przy ulicy Bułgarskiej 17. To jedno z ostatnich spotkań z nią w najbliższym czasie. Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” jest pożegnaniem Darii Zawiałow ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok. Przez ostatnie lata działała bardzo aktywnie, dlatego zaplanowała przerwę w karierze, by zebrać pomysły na nowe utwory. Podczas koncertu fani usłyszą nie tylko utwory z jej ostatniej płyty, lecz również piosenki z dwóch poprzednich krążków, czyli „A Kysz!” i „Helsinki”. Dla największych fanów mamy dwie wejściówki. Wystarczy wysłać do nas maila na adres kontakt@wpoznaniu.pl i podać swój adres-mail zwrotny. Jeden mail, to jedna wejściówka. O przyznaniu wejściówki decyduje kolejność zgłoszeń.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl