Czy odważysz się nie bać?

Kto z nas umiałby myśleć racjonalnie w chwili grozy? Jak zachowalibyśmy się w sytuacji mrożącej krew w żyłach? Już od jutra będzie można się o tym przekonać na własnej skórze. 30 lipca w centrum handlowym Avenida zostanie uruchomione interaktywne muzeum strachu. 

Interaktywne muzeum strachu „House of Panic” to miejsce, którego narracja bazuje na mrożącej krew
w żyłach historii rodziny Szatańskich. W grudniu 1854 roku w ich domu zaczęły dziać się zastanawiające rzeczy, których konsekwencje będą mieli okazję poznać goście nawiedzonego apartamentu. Akcja zabawy dziać się będzie na 250 metrach kwadratowych demonicznego mieszkania zaaranżowanego na poziomie 2.

Tak przedstawia się scenariusz gry w nowym poznańskim pokoju zagadek, czyli tzw. escape room-ie . Będzie więc można sprawdzić granice swojej wytrzymałości, a także umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Pokojów zagadek, czyli tzw. escape roomy, w Poznaniu jest kilkanaście. Ten w centrum handlowym będzie najnowszym i największym. Cel gry to wydostać się z pomieszczenia rozwiązując kolejne łamigłówki. Grać można w grupach od 2-6 osób. Czas zabawy to około 30 minut. Grać mogą dzieci i dorośli.

 

kontakt

 

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl