Czy MPK jest bezpieczne? Miasto pyta pasażerów

Zarząd Transportu Miejskiego postanowił zapytać pasażerów, czy komunikacja miejska w Poznaniu jest bezpieczna. ZTM zamierza ujednolicić procedury bezpieczeństwa.

Każda osoba korzystająca z komunikacji miejskiej w Poznaniu może wypełnić ankietę ( ANKIETA ) i odpowiedzieć na pytania związane z bezpieczeństwem w MPK.

Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania pasażerów w tym zakresie, przygotowaliśmy krótką ankietę. Zachęcamy do jej wypełnienia. Zajmie to tylko chwilę, a dzięki wskazaniom pozyskamy rzetelne informacje dotyczących poczucia bezpieczeństwa wśród pasażerów, także w zakresie nietypowych zagrożeń – mówi Agnieszka Smogulecka z Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu – namawia ZTM

Wszystkie dane pozyskane od pasażerów mają posłużyć do stworzenia procedur, których MPK będzie musiało przestrzegać. Przypomnijmy, że w pojazdach miejskiej komunikacji dochodziło do napadów na obcokrajowców, szczególnie o innych kolorach skóry. Czy jednak Państwo na co dzień czują się w komunikacji miejskiej bezpiecznie? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod artykułem.

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl