Categories

fot. Trener Senioralny / wpoznaniu.pl

Ćwiczenia dla seniorów. Kto może wziąć w nich udział?

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Trenera Senioralnego. Starsi mieszkańcy Poznania mogą wziąć udział w darmowych spotkaniach z trenerami z Akademii Wychowania Fizycznego.

Program skierowany jest do poznańskich seniorów, czyli osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Chętni seniorzy mogą wybierać na jakie zajęcia chcą pójść, a oferta jest szeroka. W tej edycji znajdą się zajęcia z jogi, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup czy oddech, zumby, nordic walking, tenisa czy brydża sportowego. Terminarz zajęć można sprawdzić pod tym adresem. Jako pierwsze ruszyły zapisy na zajęcia w CityZen, jednak na razie są otwarte dla osób, które brały w nich udział w poprzednich edycjach.

Wszystkie zajęcia są finansowane ze środków Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Nad ćwiczeniami czuwają trenerzy wybrani spośród studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjaliści zadbają by aktywność fizyczna była bezpieczna. Należy też pamiętać, że aby wziąć udział w zajęciach należy mieć ze sobą strój

Franciszek Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl